Diskuze

Man.

Péca 22.09.2018
Středa trénink 17:30h

Re: Man.

František Hána 26.09.2018
Omlouvám se báčko nestíhám

Man.

Péca 22.09.2018
Díky za super zápas .kluci co jste dnes hráli smekam.ostatni si mohou hledat jiný klub , máte na to dost času dnes končí přestup . Hráči který mi nevemou telefon ani nenapíšou jsou buď blbý nebo mají IQ houpací kůň .Je mi zvas na blití paka.

Man.

Péca 20.09.2018
Sobota zápas venku Proboštov ,B, sraz 9:30h a přesně.

Díky za pochopení

František Hána 19.09.2018
Zdar hoši, omlouvám se , ale musím!!!Se mnou už na další tréninky nepočítejte, po 3 letech už toho mám tak akorát, honit se z práce na trénink, tam čekat jestli někdo vůbec přijde a pak jet zase rovnou domu a to několikrát za týden,měsíc, rok, dva,tři,....psal jsem to dřív i do skupiny na WA, že klidně ať jsou tréninky jen jednou týdně, ale ať jsou!!! A nic se nezměnilo, stále to samé,...Když se tu napíše brigáda, nebo účast nutná tak je to stejnak k prdu. Radši opravdu budu chodit někam běhat a cvičit dvakrát v týdnu sám, než se tady Vás všech ,,doprošovat" aby jste vůbec přišli. Chápu všechny Vaše argumenty jako směny, práce, nemoc, hlídání, ok a taky nějaký ten osobní život, ale je nás přeci jenom 20- 30 a ani na chvíli se sejít na báčko a na limču???Celkově se to pak odvíjí i na hřišti od doteku s balonem po fyzičku a celkovou morálku v týmu. Vím, že zbytku poctivých tím teď zrovna moc nepomáhám a už vůbec nechci tímto nikoho urazit, ale já už dál takhle prostě nemůžu.

Man.

Péca 19.09.2018
Díky za super příspěvek

Man.

Péca 16.09.2018
Středa brigáda 17:30h

Man.

Péca 14.09.2018
Zitra zapas doma sraz 14h a přesně.

Man.

Péca 08.09.2018
Za sebe, 9 lidi si musí objednat psychosexuální vyšetřeni .Je mi zvas špatně. A to jsem napsal slušně.

Re: Man.

Michal 08.09.2018
Moralka spatny... měli by jsme si sednout a promluvit.. autorita nikde.. měli by zakrocit Rejfek Peca atd..
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek