Další posily Baníku                            15.10.2015

První část poloviny sezóny je za námi. 3 výhry, 1 výhra po penaltovém rostřelu a 2 prohry, to není bilance, která by nás uspokojovala a proto jsme se rozhodli posílit náš tým o další článek, vlastně dva. Naší další posilou je Radek Pošta, který bude jistit naši hru z postu brankáře, tím to ovšem nekončí, do středu zálohy jsme získaly skvěle technicky vybaveného Marka Koníčka. Tak klukům popřejme hodně štěstí a doufejme, že se jim u nás bude líbi.

Začátek podzimu 2015/2016?                  30.9.2015

Sezóna se nám pomalu rozjíždí, týmy získávají první body a další posily. Naší nejčerstvější posilou je František Hána, který přišel k Proboštova. Doufejme, že u nás bude František spokojen a pomůže nám vrátit se zpět do Okresního přeboru.

Co se odehrálo v létě?                            22.9.2015

Asi si říkáte, co nového se u nás odehrálo během léta. Kdo přišel, kdo odešel, zůstane trenér, nebo jej nahradí někdo jiný? Tady pro Vás máme několik prvních informací.

Hlavním trenérem i nadále zůstává pan Miroslav Polkoráb. V průběhu léta nás žádný hráč neopustil, naopak, zlepšila se docházka jak na zápasy, tak na tréninky. Při zápasech i trénincích panuje skvělá atomosféra a po dlouhé době je konečně vidět, že chlapy ten fotbal baví. Se zlepšením docházky na tréninky se taky zlepšil um hráčů a zvýšila se tak konkurence. Mezi výraznou konkurenci můžeme také zařadit dvě nové posily Baníku a to Václava Tomana, který přišel z Krupky a Zdeňka Kopačku, který k nám zamířil z Proboštova. Další posily jsou v současné době v jednání, nechte se překvapit!

Nový znak Baníku     8.10.2015

Dne 8.10.2015 byl poprvé zveřejněn nový znak TJ Baníku Zabrušany! Vidět jej můžete na úvodní stránce našich webových stránek a nebo zde.

Nové stránky    22.9.2015

Dne 22.9.2015 byly uvedeny v provoz nové webové stránky klubu - právě se na nich nacházíte. Věříme, že se Vám budou líbit. Na stránkách se pracuje každý den a chybějící informace budou doplněny v nejbližší době.

Co se chystá? 22.9.2015

V nejbližší době se plánuje zveřejnění loga TJ Baníku Zabrušany, doplnění fotogalerie, přidání videí a komentářů k jednotlivým zápasům. Dálší připravovanou věci je mobilní verze našich stránek, prozatím je ve výchozím nastavení. Každopádně se máte se na co těšit!