Aktuální sezóna, ročník 2020/2021

Máme za sebou první dvě kola podzimní části sezóny, po kterých máme krásných 5 bodů!

2. Kolo - TJ Baník Zabrušany 10 : 4 FK Havraň

Do zápasu jsme nastoupili ve nezměněné sestavě oproti předchozímu kolu. V brance nám kryl záda Lukáš Kunc, obranou čtveřici tvořili Ondra Sršeň, Michal Budský, Jan Uram spolu s Patrikem Rejfkem. V záloze nastoupili František Hána, Jakub Žaba, Petr Nachtmann a stálice Václav Toman. V útoku nastoupili François Korál a Martin Urban.

Do zápasu jsme vstoupili vcelku dobře, již v 10. minutě nás poslal do vedení Korál a člověk by čekal, že nám to pomůže získat sebedůvěru a vnitřní pohodu, protože to je něco, co nám v posledních sezonách chybí. Jak už je to u nás skoro zvykem, tak se tak nestalo a my přestali hrát. Dvě rychlé branky soupeře v rozmezí 18. a 20. minuty byly jasnou odpovědí na naší nezodpovědnost v obraně. Stav 1:2 pro hosty. Hrubé chyby v obraně, které byly zaslouženě potrestané. Emoce gradovaly. Snad znovu nalezení pevné půdy pod nohami ve 30. minutě stvrdil Toman a my tak dotáhli na 2:2. Studená sprcha do kabin přišla ve 44. minutě, kdy autor prvního gólu hostů poslal hostující celek opětovně do vedení.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s překopanou obranou a 2 střídáními na naší straně. Budského nahradil Roman Řezáč a Nachtmanna v útoku Michal Žitný.

Střídání a změny v rozestavení, možná i promluva v kabině jako kdyby v nás probudila novou chuť do hry. V 52. a v 59. minutě dvakrát skóroval Patrik Rejfek. Hned v závěsu, v 62. minutě srovnání a završení Hattricku hráče soupeřů Antonia Guláše. Stav 4:4. To co následovalo poté ovšem nikdo nečekal. V 69., 70., 82. a dokonce i v 84. minutě (tentokrát z pokutového kopu) skóroval Urban a my tím získali konečnou, potřebnou herní pohodu a klid. V 86. minutě ještě skóre navýšil střídající Michal Voráček a konečný 10. gól domácího celku poslal do branky soupeře v 89. minutě Rejfek

Konečný výsledek TJ Baník Zabrušany 10 : 4 FK Havraň.